RESTORĀNS “NIKLĀVS”

Vieta, kur iemīlēt Latvijas garšu.

 

Restorāns „NIKLĀVS” ir viens no nedaudzajiem Rīgas restorāniem, kura ēdienkartē atrodami arī latviešu tradicionālie ēdieni. 

 

Latviešu tradicionālie ēdieni ir mūsu kultūras vērtība un mums ir patiess prieks tos piedāvāt gan pilsētas iedzīvotājiem, gan tās viesiem.

 

Zemgales skābeņu zupa, ceptas siļķes fileja, putraimu asinsdesa, pelēkie zirņi – tā ir tikai daļa no mūsu viesu iecienītākajiem ēdieniem, kas jau kļuvuši par restorāna “NIKLĀVS” vizītkarti.

 

Veidojot ēdienkarti, šefpavāre Sarmīte Neimane ievēro dabas ciklu un ēdienu  gatavošanā izmanto raksturīgākos attiecīgā gadalaika Latvijas zemnieku audzētos produktus, kā arī pašas sarūpētas meža veltes – murķeļus, zaķskābenes, gailenes, brūklenes un citus dabas labumus.

 

Līdzās latviešu tradicionālajiem ēdieniem, ēdienkartē iekļauti arī  klasiskās Eiropas virtuves ēdieni.

 

Restorāns ”NIKLĀVS” atrodas Vecrīgā, ēkā, kur 20. gadsimta sākumā atradusies latviešu modernista gleznotāja Niklāva Strunkes darbnīca. Viņa un citu tā laika ievērojamu latviešu modernistu gleznu reprodukcijas restorāna interjerā dod iespēju viesiem baudīt ne tikai labu ēdienu,  bet arī labu mākslu.

 

Mākslas tuvums iedvesmo arī mūsu pavārus un pat vienkārši latviešu ēdieni restorānā tiek pasniegti ar radošu izdomu.

 

 
Brokastis:
Katru dienu
7:00 - 10:30
12.00 EUR/ pers.
Dienas piedāvājums:
12:00 - 15:00
2 ēdieni EUR 5.50
3 ēdieni EUR 7.50
A la carte:            
Katru dienu
12:00 - 22:00

 
 

Restorāns NIKLĀVS - Tel. (+371) 20019156, Mārstaļu iela 1, Rīga (kartē)